LECO N-TYPEЖасуша технологиясы
SMBB жартылай кесілген ұяшық технологиясы
Бифасиялық жасушаМодульдік технологиялар
PID-ке қарсы тамаша төмен қақпақ өнімділігі
Ыстық нүктелердің көлеңкелеу әсерлерін азайту
Жоғары қуат шығысы Төмен BOS және LCOE
● ISO9001:2015 СМЖ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 стандартты сапа
● IEC61701/IEC62716 Тұз/Тұман/Аммиак сынақтары
| Күн батареялары | N-типті Моно |
| Ұяшықтар саны | 108 (6x18) |
| Өлшемдері | 1961 x 1134 x 33 мм |
| Салмақ | 27,8 кг |
| Алдыңғы / артқы әйнек | 2,0 мм жабыны бар жартылай шыңдалған әйнек |
| Рама | Анодталған алюминий қорытпасы (арматураланған жоғары жүктемеге арналған қосымша) |
| Қосылыс қорабы | Ip68 рейтингі (3 өткізгіш диодтармен) |
| Шығыс кабельдері | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Ұзындығын реттеуге болады | |
| Қосқыштар | Mc4 үйлесімді |
| Механикалық жүктеме сынағы | Алдыңғы 5400Па / Артқы 2400Па |
| ҚУАТ КЛАССЫ | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | |
| Максималды қуат (Pmax) | 490 Вт | 368 Вт | 495 Вт | 372 Вт | 500 Вт | 376 Вт | 505 Вт | 380 Вт | 510 Вт | 384 Вт |
| Ашық тізбек кернеуі (Дауыс) | 39,55 В | 37,12 В | 39,78 В | 37,36 В | 40.00 В | 37,59 В | 40,22 В | 37,83 В | 40,44 В | 38.06 В |
| Қысқа тұйықталу тогы (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Максималды қуаттағы кернеу (Vmpp) | 33.11В | 31.08 В | 33,31 В | 31,29 В | 33,51 В | 31,50 В | 33,71 В | 31,71 В | 33.91В | 31.91В |
| Токтың максималды қуаты (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| МОДУЛЬ ТИІМДІЛІГІ (%) | 22,03% | 22,26% | 22,48% | 22,71% | 22,93% | |||||
STC: Сәулелену 1000 Вт/м², ұяшық температурасы 25ºC, AM1.5G
NMOT: Сәулелену 800 Вт/м², қоршаған орта температурасы 20ºC, жел жылдамдығы 1 м/с, AM1.5G
| Артқы күшейту | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максималды қуат (Pmax) | 515 Вт | 520 Вт | 525 Вт | 530 Вт | 536 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 23,14% | 23,37% | 23,61% | 23,84% | 24,08% | |
| 15% | Максималды қуат (Pmax) | 564 Вт | 569 Вт | 575 Вт | 581 Вт | 587 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Максималды қуат (Pmax) | 613 Вт | 619 Вт | 625 Вт | 631 Вт | 638 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 27,54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Паллеттегі дана саны | 34 |
| Контейнердегі паллеттер | 24 |
| Бір контейнердегі дана | 816 |
| Жұмыс модулінің температурасы | -40℃ - +85℃ аралығында |
| Жүйенің максималды кернеуі | 1500 DC (IEC) |
| Ең жоғары сериялы сақтандырғыш рейтингі | 30А |
| Қуатқа төзімділік | 0/+5 Вт |
| Номиналды жұмыс температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температуралық коэффициенті | -0,29%/℃ |
| Voc температуралық коэффициенті | -0,25%/℃ |
| Isc температуралық коэффициенті | +0,045%/℃ |
«ALife Solar Technology Co., Ltd.» компаниясы
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондық пошта: gavin@alifesolar.com
36 ғимарат, Хунцяо Синьюань, Чунчуан ауданы, Нантун қаласы, Қытай
www.alifesolar.com