LECO N-TYPEЖасуша технологиясы
SMBB жартылай кесілген ұяшық технологиясы
Бифасиялық жасушаМодульдік технологиялар
PID-ке қарсы тамаша төмен қақпақ өнімділігі
Ыстық нүктелердің көлеңкелеу әсерлерін азайту
Жоғары қуат шығысы Төмен BOS және LCOE
● ISO9001:2015 СМЖ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 стандартты сапа
● IEC61701/IEC62716 Тұз/Тұман/Аммиак сынақтары
| Күн батареялары | N-типті Моно |
| Ұяшықтар саны | 144 (6x24) |
| Өлшемдері | 2278 x 1134 x 30 мм |
| Салмақ | 31,5 кг |
| Алдыңғы / артқы әйнек | 2,0 мм жабыны бар жартылай шыңдалған әйнек |
| Рама | Анодталған алюминий қорытпасы (арматураланған жоғары жүктемеге арналған қосымша) |
| Қосылыс қорабы | Ip68 рейтингі (3 өткізгіш диодтармен) |
| Шығыс кабельдері | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Ұзындығын реттеуге болады | |
| Қосқыштар | Mc4 үйлесімді |
| Механикалық жүктеме сынағы | Алдыңғы 5400Па / Артқы 2400Па |
| ҚУАТ КЛАССЫ | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | |
| Максималды қуат (Pmax) | 570 Вт | 429 Вт | 575 Вт | 433 Вт | 580 Вт | 437 Вт | 585 Вт | 441 Вт | 590 Вт | 445 Вт |
| Ашық тізбек кернеуі (Дауыс) | 51.41V | 48,69 В | 51,55 В | 48,82 В | 51,68 В | 48.96 В | 51.81V | 49.09 В | 51.94 В | 49,23 В |
| Қысқа тұйықталу тогы (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Максималды қуаттағы кернеу (Vmpp) | 42.41В | 39,36 В | 42,56 В | 39,51 В | 42,71 В | 39,66 В | 42,86 В | 39,80 В | 43.00 В | 39,95 В |
| Токтың максималды қуаты (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| МОДУЛЬ ТИІМДІЛІГІ (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Сәулелену 1000 Вт/м², ұяшық температурасы 25ºC, AM1.5G
NMOT: Сәулелену 800 Вт/м², қоршаған орта температурасы 20ºC, жел жылдамдығы 1 м/с, AM1.5G
| Артқы күшейту | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максималды қуат (Pmax) | 599 Вт | 604 Вт | 609 Вт | 614 Вт | 620 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Максималды қуат (Pmax) | 656 Вт | 661 Вт | 667 Вт | 673 Вт | 679 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Максималды қуат (Pmax) | 713 Вт | 719W | 725 Вт | 731W | 738 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Контейнер | 20'GP | 40'HQ |
| Паллеттегі дана саны | 36 | 36 |
| Контейнердегі паллеттер | 5 | 20 |
| Бір контейнердегі дана | 180 | 720 |
| Жұмыс модулінің температурасы | -40℃ - +85℃ аралығында |
| Жүйенің максималды кернеуі | 1500 DC (IEC) |
| Ең жоғары сериялы сақтандырғыш рейтингі | 30А |
| Қуатқа төзімділік | 0/+5 Вт |
| Номиналды жұмыс температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температуралық коэффициенті | -0,29%/℃ |
| Voc температуралық коэффициенті | -0,25%/℃ |
| Isc температуралық коэффициенті | +0,045%/℃ |
«ALife Solar Technology Co., Ltd.» компаниясы
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондық пошта: gavin@alifesolar.com
36 ғимарат, Хунцяо Синьюань, Чунчуан ауданы, Нантун қаласы, Қытай
www.alifesolar.com