LECO N-TYPEЖасуша технологиясы
SMBB жартылай кесілген ұяшық технологиясы
Бифасиялық жасушаМодульдік технологиялар
PID-ке қарсы тамаша төмен қақпақ өнімділігі
Ыстық нүктелердің көлеңкелеу әсерлерін азайту
Жоғары қуат шығысы Төмен BOS және LCOE
● ISO9001:2015 СМЖ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 стандартты сапа
● IEC61701/IEC62716 Тұз/Тұман/Аммиак сынақтары
| Күн батареялары | N-типті Моно |
| Ұяшықтар саны | 120 (6x20) |
| Өлшемдері | 2172 x 1303 x 35 мм |
| Салмақ | 35,0 кг |
| Алдыңғы / артқы әйнек | 2,0 мм жабыны бар жартылай шыңдалған әйнек |
| Рама | Анодталған алюминий қорытпасы (арматураланған жоғары жүктемеге арналған қосымша) |
| Қосылыс қорабы | Ip68 рейтингі (3 өткізгіш диодтармен) |
| Шығыс кабельдері | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Ұзындығын реттеуге болады | |
| Қосқыштар | Mc4 үйлесімді |
| Механикалық жүктеме сынағы | Алдыңғы 5400Па / Артқы 2400Па |
| ҚУАТ КЛАССЫ | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | |
| Максималды қуат (Pmax) | 620 Вт | 472 Вт | 625 Вт | 476 Вт | 630 Вт | 480 Вт | 635 Вт | 484 Вт | 640 Вт | 488 Вт |
| Ашық тізбек кернеуі (Дауыс) | 43,75 В | 41.13 В | 43.96 В | 41,33 В | 44,16 В | 41,52 В | 44,37 В | 41,71 В | 44,57 В | 41.90 В |
| Қысқа тұйықталу тогы (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Максималды қуаттағы кернеу (Vmpp) | 36,21 В | 33,98 В | 36,44 В | 34,20 В | 36,67 В | 34,41 В | 36,90 В | 34,62 В | 37,12 В | 34,83 В |
| Токтың максималды қуаты (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| МОДУЛЬ ТИІМДІЛІГІ (%) | 21,91% | 22,08% | 22,26% | 22,44% | 22,61% | |||||
STC: Сәулелену 1000 Вт/м², ұяшық температурасы 25ºC, AM1.5G
NMOT: Сәулелену 800 Вт/м², қоршаған орта температурасы 20ºC, жел жылдамдығы 1 м/с, AM1.5G
| Артқы күшейту | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максималды қуат (Pmax) | 651 Вт | 656 Вт | 662 Вт | 667 Вт | 672 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 23.00% | 23,19% | 23,37% | 23,56% | 23,74% | |
| 15% | Максималды қуат (Pmax) | 713 Вт | 719W | 725 Вт | 730 Вт | 736 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 25,19% | 25,40% | 25,60% | 25,80% | 26,01% | |
| 25% | Максималды қуат (Pmax) | 775 Вт | 781W | 788 Вт | 794 Вт | 800 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 27,38% | 27,60% | 27,83% | 28,05% | 28,27% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Паллеттегі дана саны | 32 |
| Контейнердегі паллеттер | 18 |
| Бір контейнердегі дана | 576 |
| Жұмыс модулінің температурасы | -40℃ - +85℃ аралығында |
| Жүйенің максималды кернеуі | 1500 DC (IEC) |
| Ең жоғары сериялы сақтандырғыш рейтингі | 35A |
| Қуатқа төзімділік | 0/+5 Вт |
| Номиналды жұмыс температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температуралық коэффициенті | -0,30%/℃ |
| Voc температуралық коэффициенті | -0,24%/℃ |
| Isc температуралық коэффициенті | +0,04%/℃ |
«ALife Solar Technology Co., Ltd.» компаниясы
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондық пошта: gavin@alifesolar.com
36 ғимарат, Хунцяо Синьюань, Чунчуан ауданы, Нантун қаласы, Қытай
www.alifesolar.com