| ЭЛЕКТР ЖОБАСЫ | ПАРАМЕТРЛЕР | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Максималды қуат | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Оңтайлы жұмыс кернеуі | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Оңтайлы жұмыс тогы | Имп(А) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Ашық тізбек кернеуі | Дауыс(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Қысқа тұйықталу тогы | ISc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Модульдің жұмыс температурасының диапазоны | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Жүйенің максималды кернеуі | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Максималды сақтандырғыш тогы | A | 25 | |||
| Қуатқа төзімділік диапазоны | % | 0~+3% | |||
| *STC (Стандартты сынақ жағдайы): фронтальды сәулелендіру 1000 Вт/м², ұяшық температурасы 25℃, AM1.5 спектрі. | |||||
| Ұяшықтың номиналды жұмыс температурасы | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Максималды қуат температурасының коэффициенті | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Ашық тізбек кернеуінің температуралық коэффициенті | Дауыс | %/℃ | -0.24 |
| Қысқа тұйықталу тогының температуралық коэффициенті | ХҚ | %/℃ | 0,04 |
| Қауіпсіздік деңгейі | II сынып |
| Өнім кепілдігі | Өнім материалдары мен технологиясында 12 жыл |
| Қуат кепілдігі | 25 жылдық сызықтық қуат шығысы |
| *Бірінші жылдағы әлсіреу 2% құрайды. Келесі жылдан бастап жылдық төмендеу 0,5%-дан аз. Модульдің қуаты 25-ші жылы 80%-дан кем емес. | |
| Ұяшық түрі | TOPCon ұяшығы 182×91мм |
| Ұяшықтың орналасуы | 144 дана (12×12) |
| Модуль өлшемі | 2260x1219x2,7 мм |
| Модуль салмағы | 7,44 кг |
| Қосылыс қорабы | Қоршау рейтингі IP68 |
| Шығыс кабелі | 4 мм², кабель торының ұзындығы 500 мм. Кабель ұзындығын реттеуге болады |
| Қосқыш түрі | MC4 үйлесімділігі |
| Рама | Жоқ |
| Алдыңғы статикалық жүктеме (қар қысымы) | 5400Па |
| Артқы статикалық жүктеме (жел қысымы) | 2400Па |
| Көлік | Платформалы жүк көлігі 13 м | Платформалы жүк көлігі 17,5 м | Контейнер 20°C | Контейнер 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Өлшемі | 13 м | 17,5 м | 20°C | 40°C |
| Паллет | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Бөлшек/Палет | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Барлығы дана | 1540 ж. | 2100 | 280 | 1260 |
| Қаптама өлшемі (паллет) | 2320*1110*1400 мм | |||
| Максималды қуат (Вт) | Конверсия тиімділігі | Салмақ | Өнім кепілдігі | Қуат кепілдігі | Модуль өлшемдері | Ұяшық орналасуы |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 2260x1219x2,7 мм | 144 дана (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 2260x1110x2,7 мм | 132 дана (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 2260x1020x2,7 мм | 120 дана (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 2260x918x2,7 мм | 108 дана (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 2260x825x2,7 мм | 96 дана (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 2260x735x2,7 мм | 84 дана (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 2260x644x2,7 мм | 72 дана (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 1545x425x2,7 мм | 72 дана (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 1150x927x2,7 мм | 54 дана (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 1750x1150x2,7 мм | 80 дана (8x10) |
«ALife Solar Technology Co., Ltd.» компаниясы
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондық пошта: gavin@alifesolar.com
36 ғимарат, Хунцяо Синьюань, Чунчуан ауданы, Нантун қаласы, Қытай
www.alifesolar.com