LECO N-TYPEЖасуша технологиясы
SMBB жартылай кесілген ұяшық технологиясы
SMBB технологиялары
PID-ке қарсы тамаша төмен қақпақ өнімділігі
Ыстық нүктелердің көлеңкелеу әсерлерін азайту
Жоғары қуат шығысы Төмен BOS және LCOE
● ISO9001:2015 СМЖ
● SO14001:2015 Жедел жәрдем қызметі
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 стандартты сапа
● IEC61701/IEC62716 Тұз/Тұман/Аммиак сынақтары
| Күн батареялары | N-типті Моно |
| Ұяшықтар саны | 96 (6x16) |
| Өлшемдері | 1762 x 1134 x 30 мм |
| Салмақ | 21,0 кг |
| Алдыңғы әйнек | 3,2 мм жабыны бар шыңдалған әйнек |
| Рама | Анодталған алюминий қорытпасы (арматураланған жоғары жүктемеге арналған қосымша) |
| Қосылыс қорабы | Ip68 рейтингі (3 өткізгіш диодтармен) |
| Шығыс кабельдері | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Ұзындығын реттеуге болады | |
| Қосқыштар | Mc4 үйлесімді |
| Механикалық жүктеме сынағы | Алдыңғы 5400Па / Артқы 2400Па |
| ҚУАТ КЛАССЫ | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | |
| Максималды қуат (Pmax) | 435 Вт | 326 Вт | 440 Вт | 330 Вт | 445 Вт | 334 Вт | 450 Вт | 338 Вт | 455 Вт | 342 Вт |
| Ашық тізбек кернеуі (Дауыс) | 34,71 В | 32,54 В | 34,96 В | 32,78 В | 35,20 В | 33.03 В | 35,43 В | 33,28 В | 35,67 В | 33,52 В |
| Қысқа тұйықталу тогы (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Максималды қуаттағы кернеу (Vmpp) | 29,35 В | 27,50 В | 29,57 В | 27,72 В | 29,79 В | 27,95 В | 30.00 В | 28,17 В | 30,21 В | 28,39 В |
| Токтың максималды қуаты (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| МОДУЛЬ ТИІМДІЛІГІ (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,65% | |||||
| STC: Сәулелену 1000 Вт/м², ұяшық температурасы 25°C, AM1.5G NMOT: Сәулелену 800 Вт/м², қоршаған орта температурасы 20°C, жел жылдамдығы 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Контейнер | 40'HQ |
| Паллеттегі дана саны | 36 |
| Контейнердегі паллеттер | 26 |
| Бір контейнердегі дана | 936 |
| Жұмыс модулінің температурасы | -40℃ - +85℃ аралығында |
| Жүйенің максималды кернеуі | 1500 DC (IEC) |
| Ең жоғары сериялы сақтандырғыш рейтингі | 30А |
| Қуатқа төзімділік | 0/+5 Вт |
| Номиналды жұмыс температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температуралық коэффициенті | -0,29%/℃ |
| Voc температуралық коэффициенті | -0,25%/℃ |
| Isc температуралық коэффициенті | +0,045%/℃ |
«ALife Solar Technology Co., Ltd.» компаниясы
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондық пошта: gavin@alifesolar.com
36 ғимарат, Хунцяо Синьюань, Чунчуан ауданы, Нантун қаласы, Қытай
www.alifesolar.com