LECO N-TYPEЖасуша технологиясы
SMBB жартылай кесілген ұяшық технологиясы
Бифасиялық жасушаМодульдік технологиялар
PID-ке қарсы тамаша төмен қақпақ өнімділігі
Ыстық нүктелердің көлеңкелеу әсерлерін азайту
Жоғары қуат шығысы Төмен BOS және LCOE
● ISO9001:2015 СМЖ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 стандартты сапа
● IEC61701/IEC62716 Тұз/Тұман/Аммиак сынақтары
| Күн батареялары | N-типті Моно |
| Ұяшықтар саны | 132 (6x20) |
| Өлшемдері | 2382 x 1134 x 33 мм |
| Салмақ | 33,8 кг |
| Алдыңғы / артқы әйнек | 2,0 мм жабыны бар жартылай шыңдалған әйнек |
| Рама | Анодталған алюминий қорытпасы (арматураланған жоғары жүктемеге арналған қосымша) |
| Қосылыс қорабы | Ip68 рейтингі (3 өткізгіш диодтармен) |
| Шығыс кабельдері | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Ұзындығын реттеуге болады | |
| Қосқыштар | Mc4 үйлесімді |
| Механикалық жүктеме сынағы | Алдыңғы 5400Па / Артқы 2400Па |
| ҚУАТ КЛАССЫ | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | |
| Максималды қуат (Pmax) | 605 Вт | 454 Вт | 610 Вт | 458 Вт | 615 Вт | 462 Вт | 620 Вт | 466 Вт | 625 Вт | 470 Вт |
| Ашық тізбек кернеуі (Дауыс) | 48,75 В | 45,70 В | 48.94 В | 45.91В | 49.13 В | 46,12 В | 49,32 В | 46,33 В | 49,50 В | 46,54 В |
| Қысқа тұйықталу тогы (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Максималды қуаттағы кернеу (Vmpp) | 40,82 В | 38,29 В | 40.99 В | 38,47 В | 41,16 В | 38,65 В | 41,33 В | 38,83 В | 41,50 В | 39.01В |
| Токтың максималды қуаты (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| МОДУЛЬ ТИІМДІЛІГІ (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Сәулелену 1000 Вт/м², ұяшық температурасы 25°C, AM1.5G NMOT: Сәулелену 800 Вт/м², қоршаған орта температурасы 20°C, жел жылдамдығы 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Артқы күшейту | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максималды қуат (Pmax) | 635 Вт | 641 Вт | 646 Вт | 651 Вт | 656 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Максималды қуат (Pmax) | 696 Вт | 702 Вт | 707 Вт | 713 Вт | 719W |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Максималды қуат (Pmax) | 756 Вт | 763 Вт | 769 Вт | 775 Вт | 781W |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 28.00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Паллеттегі дана саны | 34 |
| Контейнердегі паллеттер | 20 |
| Бір контейнердегі дана | 680 |
| Жұмыс модулінің температурасы | -40℃ - +85℃ аралығында |
| Жүйенің максималды кернеуі | 1500 DC (IEC) |
| Ең жоғары сериялы сақтандырғыш рейтингі | 30А |
| Қуатқа төзімділік | 0/+5 Вт |
| Номиналды жұмыс температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температуралық коэффициенті | -0,29%/℃ |
| Voc температуралық коэффициенті | -0,25%/℃ |
| Isc температуралық коэффициенті | +0,045%/℃ |
«ALife Solar Technology Co., Ltd.» компаниясы
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондық пошта: gavin@alifesolar.com
36 ғимарат, Хунцяо Синьюань, Чунчуан ауданы, Нантун қаласы, Қытай
www.alifesolar.com