LECO N-TYPEЖасуша технологиясы
SMBB жартылай кесілген ұяшық технологиясы
Бифасиялық жасушаМодульдік технологиялар
PID-ке қарсы тамаша төмен қақпақ өнімділігі
Ыстық нүктелердің көлеңкелеу әсерлерін азайту
Жоғары қуат шығысы Төмен BOS және LCOE
● ISO9001:2015 СМЖ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 стандартты сапа
● IEC61701/IEC62716 Тұз/Тұман/Аммиак сынақтары
| Күн батареялары | N-типті Моно |
| Ұяшықтар саны | 156 (6x26) |
| Өлшемдері | 2465 x 1134 x 33 мм |
| Салмақ | 34,8 кг |
| Алдыңғы / артқы әйнек | 2,0 мм жабыны бар жартылай шыңдалған әйнек |
| Рама | Анодталған алюминий қорытпасы (арматураланған жоғары жүктемеге арналған қосымша) |
| Қосылыс қорабы | Ip68 рейтингі (3 өткізгіш диодтармен) |
| Шығыс кабельдері | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Ұзындығын реттеуге болады | |
| Қосқыштар | Mc4 үйлесімді |
| Механикалық жүктеме сынағы | Алдыңғы 5400Па / Артқы 2400Па |
| ҚУАТ КЛАССЫ | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | |
| Максималды қуат (Pmax) | 620 Вт | 467 Вт | 625 Вт | 471 Вт | 630 Вт | 475 Вт | 635 Вт | 479 Вт | 640 Вт | 483 Вт |
| Ашық тізбек кернеуі (Дауыс) | 55,64 В | 52,67 В | 55,75 В | 52,78 В | 55,87 В | 52,89 В | 55.98 В | 52.99В | 56.09 В | 53.10 В |
| Қысқа тұйықталу тогы (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Максималды қуаттағы кернеу (Vmpp) | 46.03 В | 42,73 В | 46,16 В | 42,86 В | 46,29 В | 42.99 В | 46,42 В | 43.11В | 46,55 В | 43,24 В |
| Токтың максималды қуаты (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| МОДУЛЬ ТИІМДІЛІГІ (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: Сәулелену 1000 Вт/м², ұяшық температурасы 25°C, AM1.5G NMOT: Сәулелену 800 Вт/м², қоршаған орта температурасы 20°C, жел жылдамдығы 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Артқы күшейту | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максималды қуат (Pmax) | 651 Вт | 656 Вт | 662 Вт | 667 Вт | 672 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Максималды қуат (Pmax) | 713 Вт | 719W | 725 Вт | 730 Вт | 736 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Максималды қуат (Pmax) | 775 Вт | 781W | 788 Вт | 794 Вт | 800 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Паллеттегі дана саны | 34 |
| Контейнердегі паллеттер | 16 |
| Бір контейнердегі дана | 544 |
| Жұмыс модулінің температурасы | -40℃ - +85℃ аралығында |
| Жүйенің максималды кернеуі | 1500 DC (IEC) |
| Ең жоғары сериялы сақтандырғыш рейтингі | 30А |
| Қуатқа төзімділік | 0/+5 Вт |
| Номиналды жұмыс температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температуралық коэффициенті | -0,29%/℃ |
| Voc температуралық коэффициенті | -0,25%/℃ |
| Isc температуралық коэффициенті | +0,045%/℃ |
«ALife Solar Technology Co., Ltd.» компаниясы
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондық пошта: gavin@alifesolar.com
36 ғимарат, Хунцяо Синьюань, Чунчуан ауданы, Нантун қаласы, Қытай
www.alifesolar.com