LECO N-TYPEЖасуша технологиясы
SMBB жартылай кесілген ұяшық технологиясы
Бифасиялық жасушаМодульдік технологиялар
PID-ке қарсы тамаша төмен қақпақ өнімділігі
Ыстық нүктелердің көлеңкелеу әсерлерін азайту
Жоғары қуат шығысы Төмен BOS және LCOE
● ISO9001:2015 СМЖ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 стандартты сапа
● IEC61701/IEC62716 Тұз/Тұман/Аммиак сынақтары
| Күн батареялары | N-типті Моно |
| Ұяшықтар саны | 132 (6x22) |
| Өлшемдері | 2384 x 1303 x 35 мм |
| Салмақ | 38,5 кг |
| Алдыңғы / артқы әйнек | 2,0 мм жабыны бар жартылай шыңдалған әйнек |
| Рама | Анодталған алюминий қорытпасы (арматураланған жоғары жүктемеге арналған қосымша) |
| Қосылыс қорабы | Ip68 рейтингі (3 өткізгіш диодтармен) |
| Шығыс кабельдері | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Ұзындығын реттеуге болады | |
| Қосқыштар | Mc4 үйлесімді |
| Механикалық жүктеме сынағы | Алдыңғы 5400Па / Артқы 2400Па |
| ҚУАТ КЛАССЫ | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | ҒТК | NMOT | |
| Максималды қуат (Pmax) | 690 Вт | 524 Вт | 695 Вт | 528 Вт | 700 Вт | 532 Вт | 705 Вт | 536 Вт | 710 Вт | 540 Вт |
| Ашық тізбек кернеуі (Дауыс) | 47,95 В | 45,52 В | 48,15 В | 45,73 В | 48,34 В | 45.93 В | 48,54 В | 46,13 В | 48,73 В | 46,33 В |
| Қысқа тұйықталу тогы (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14,75A | 18.49A | 14.79A |
| Максималды қуаттағы кернеу (Vmpp) | 39,84 В | 37,82 В | 40.03 В | 38.02 В | 40,23 В | 38,22 В | 40,42 В | 38,42 В | 40,62 В | 38,62 В |
| Токтың максималды қуаты (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| МОДУЛЬ ТИІМДІЛІГІ (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Сәулелену 1000 Вт/м², ұяшық температурасы 25°C, AM1.5G NMOT: Сәулелену 800 Вт/м², қоршаған орта температурасы 20°C, жел жылдамдығы 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Артқы күшейту | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максималды қуат (Pmax) | 725 Вт | 730 Вт | 735 Вт | 740 Вт | 746 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24.00% | |
| 15% | Максималды қуат (Pmax) | 794 Вт | 799 Вт | 805 Вт | 811W | 817 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Максималды қуат (Pmax) | 863 Вт | 869 Вт | 875 Вт | 881W | 888 Вт |
| Модуль тиімділігі STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Паллеттегі дана саны | 32 |
| Контейнердегі паллеттер | 18 |
| Бір контейнердегі дана | 576 |
| Жұмыс модулінің температурасы | -40℃ - +85℃ аралығында |
| Жүйенің максималды кернеуі | 1500 DC (IEC) |
| Ең жоғары сериялы сақтандырғыш рейтингі | 35A |
| Қуатқа төзімділік | 0/+5 Вт |
| Номиналды жұмыс температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температуралық коэффициенті | -0,30%/℃ |
| Voc температуралық коэффициенті | -0,24%/℃ |
| Isc температуралық коэффициенті | +0,04%/℃ |
«ALife Solar Technology Co., Ltd.» компаниясы
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондық пошта: gavin@alifesolar.com
36 ғимарат, Хунцяо Синьюань, Чунчуан ауданы, Нантун қаласы, Қытай
www.alifesolar.com